Purjetamise eratund

Purjetamise eratund on mõeldud inimestele, kes soovivad kogenud instruktori abil proovida svertpaadiga purjetamist (eelnev kogemus pole vajalik). Samuti on eratund sobilik inimestele, kel on olemas purjetamiskogemus, kuid kes soovivad oma oskusi veelgi paremaks lihvida (sel juhul kasutatakse olenevalt tuuleoludest kas RS Questi või RS Zest svertpaati). Koolitame nii eesti, inglise kui ka vene keeles. 

Purjetamise eratund kestab 2 tundi, kus sõidetakse peamiselt kas RS Zest  või RS Quest svertpaatidega. RS Quest paati mahub ühtekokku kuni 3 inimest lisaks instruktorile, seega tule ise või võta sõber kaasa ja proovi purjetamist Pirita jõel ning Tallinna lahel!
Kui on soov purjetada RS Zest svertpaadiga, kuhu mahub kuni 2 inimest või on soov õppida täiesti üksinda svertpaadiga purjetama, nii et õpilasel on oma paat ja instruktor purjetab teise paadiga kõrval, siis on ka see võimalus täiesti olemas. Võta meiega ühendust ja pakume sulle välja kõige sobivama variandi. 


 Hinnakiri
Koolitame nii eesti, inglise kui ka vene keeles. 
Eratund 2h
Proovi purjetamist koos instruktoriga
 
                            105€ 
Eripakett Eratund 3x2h
Proovi purjetamist koos instruktoriga
295€

Koolituse hind sisaldab: paat, instruktor. Päästevesti saab rentida meie käest 2€/kord või soetada isiklik päästevest siit.
Eratundi tulemiseks ja endale sobiliku aja valimiseks helista numbril +372 5064852 või kirjuta info@rssailors.ee


RS Sailors
X