Purjepaadid

Paatide hinnakiri  RS paatide Owner's ManualRS Aero

Täiesti uue taseme svertpaat, mis toob esile kogu rõõmu ja kiiruse, mis svertpaadiga purjetamisel kaasneb. Paadi kerge kaal ja erk minek tagavad, et paadis ei pea üleliigselt "kangutama" ja trimmima, mis teeb RS Aero vägagi kergesti juhitavaks.
Loe edasiRS 21

RS paatide uusim liige RS 21 on modernne kiilpaat, mille disainimisel on silmas peetud seda, et purjetamine oleks maksimaalselt nauditav ja põnev. Võimas taglastus ja ergonoomiline paaditeki asetus kindlustavad selle, et igal paadis oleval inimesel on oma roll mängida ja tegevust jagub. 

Loe edasi

 

RS Tera

RS Tera on lastele mõeldud uudne, kiire ja turvaline paat, millega võib purjetada lihtsalt oma lõbuks või soovi korral osaleda rahvusvahelistel võistlustel kuni maailmameistrivõistlusteni välja. Igaljuhul on RS Teral omadus teha purjetamine nii lihtsaks ja lõbusaks, et sellest saab heas mõttes sõltuvus.

Loe edasi

 

RS Quest

Maksimaalselt turvaline ja ohutu, super-stabiilse kerega paat. Paati mahub kuni neli inimest. Suurepärane paat trenni või koolituse tegemiseks ning ka purjetamiseks kogu perele.

Loe edasi

 

RS Zest

RS Zest on populaarne svertpaat üle kogu maailma. Tegemist on igati vastupidava, turvalise, lihtsasti käsitletava ja erakordselt stabiilse paadikerega svertpaadiga, millega saab purjetada üksinda või koos perega. RS Zestil saab suurpurjele (groot) lisada ka väiksema eespurje (foka).

Loe edasi


rs quba

RS Quba

Vastupidav, kerge, turvaline ja äge svertpaat, mis sobib purjetamiseks kõikidele. RS Qubal saab suurpurjele (groot) lisada ka väiksema eespurje (foka), mis loob võimaluse kogeda purjetamise põnevust kahel sõitjal korraga.

Loe edasi


RS Feva

RS Feva on üks maailma suurima müügieduga kaheinimese svertpaadi klasse, millel on rikkalik võistluste sari ja mida kasutakatse palju lihtsalt vabaaja veetmiseks. See on küllaltki lihtsa taglastusega purjepaat, mistõttu on RS Feva just ideaalne alustajatele. Gennakeri kasutamise valmidus annab võimaluse oskuste lisandumisel kiiresti kihutada ja purjetamisest täit rõõmu tunda.
Loe edasi
RS Sailors
X