Purjepaadid

RS Aero

Täiesti uue taseme svertpaat, mis toob esile kogu rõõmu ja kiiruse, mis svertpaadiga purjetamisel kaasneb. Paadi kerge kaal ja erk minek tagavad, et paadis ei pea üleliigselt "kangutama" ja trimmima, mis teeb RS Aero vägagi kergesti juhitavaks.
 

 

RS Tera

RS Tera on lastele mõeldud uudne, kiire ja turvaline paat, millega võib purjetada lihtsalt oma lõbuks või soovi korral osaleda rahvusvahelistel võistlustel kuni maailmameistrivõistlusteni välja. Igaljuhul on RS Teral omadus teha purjetamine nii lihtsaks ja lõbusaks, et sellest saab heas mõttes sõltuvus.

 

 

RS Quest

Maksimaalselt turvaline ja ohutu, super-stabiilse kerega paat. Paati mahub kuni neli inimest. Suurepärane paat trenni või koolituse tegemiseks ning ka purjetamiseks kogu perele.

 

 

RS Quba

Vastupidav, kerge, turvaline ja äge svertpaat, mis sobib purjetamiseks kõikidele. RS Qubal saab suurpurjele (groot) lisada ka väiksema eespurje (foka), mis loob võimaluse kogeda purjetamise põnevust kahel sõitjal korraga.

 

 

RS Feva

RS Feva on üks maailma suurima müügieduga kaheinimese svertpaadi klasse, millel on rikkalik võistluste sari ja mida kasutakatse palju lihtsalt vabaaja veetmiseks. See on küllaltki lihtsa taglastusega purjepaat, mistõttu on RS Feva just ideaalne alustajatele. Gennakeri kasutamise valmidus annab võimaluse oskuste lisandumisel kiiresti kihutada ja purjetamisest täit rõõmu tunda.

Paatide hinnakirja leiad siit! 

 

RS Sailors
X