Kuidas alustada?

Algajale

Juhul, kui soovite teha tutvust purjetamisega, kutsume, teid paatide testimisüritustele. Paari tunni jooksul saate ülevaate meie ettevõtmisest - klubist, saate sõita purjekal koos instruktoriga ja küsida kümneid küsimusi. Tunni jooksul on teil pilt selge alates sellest, kuidas lihtsalt riietuda ja ettevalmistuda, kuni selleni kuidas teha mõned lihtsamad sõlmed ja kuidas paati mõne minutiga purjeretkeks valmis sättida.

Juhul kui huvi jätkub, soovitame teile koolitusi või ühinemist purjetamiskooliga, kus kogenud instruktorite poolt õpetatakse purjetamise algtõdesid ning kogutakse enesekindlust paadi valitsemisel. Koolitused on väga praktilise suunitlusega ning juba esimesel koolituspäeval saavad kõik instruktori juhendamisel purjetamist kogeda.

Koolitused on jagatud mitmeks tasemeks. Alustatakse kõige lihtsamate purjetamistõdede õppimisest ja samm-sammult liigutakse keerukamate manöövrite harjutamise suunas, et saavutada lõpuks piisav vilumus iseseisvaks purjetamiseks.

Kõik meie koolitusprogrammid on lihtsa ülesehitusega, need toimuvad väikestes 2-6 inimeselistes gruppides. Meil on kogenud instruktorid ja mugavad ning stabiilsed koolituspaadid, mis muudavad purjetamise õppimise lihtsaks ja jõukohaseks igas eas inimestele.

Koolituste infoga tutvu siin.
 

Kogenud purjetajale

Kui oled juba kogenud sõitja, siis tuleb teil meiega ühendust võtta ning esialgu tulla ning demonstreerida meile oma oskusi, siis teame milliseid paate teile soovitada. Samuti tutvustame teile siis ka klubi kodukorda ja paatide rentimise tingimusi ja seejärel saategi alustada purjetamist meie juures nii tihti kui soovite ja sellisel tasemel nagu soovite.

Hiljem on juba teie enda valik, kas tahate triibutada aeg-ajalt Tallinna lahel või liitute meie võistlussarjadega nii kodus kui ka välismaal. Võtame osa ka maailmameistrivõistlustest, kuhu reeglina pääseb iga vähegi vilunum purjetaja stardimaksu maksmisel rajale. Nii lihtne see ongi!

Meie kaudu saate leida ka endale treeningkaaslasi ning leiate infot millal ja kus toimuvad klubivõistlused ja -treeningud.

2021. aasta purjetamishooajal rendime välja RS Quest, RS Zest ja RS Tera svertpaate. Rohkem infot küsi info@rssailors.ee või helista +372 5064852
RS Sailors
X