Rooster purjetamisriided

Oleme Inglismaal baseeruva firma Rooster Sailing koostööpartner. Tegemist on kvaliteetsete ja vastupidavate purjetamisriiete ning-tarvikute tootjaga, kes on tegutsenud tänaseks juba 20 aastat. 

Rooster Sailingu valikust leiavad sobiva varustuse nii suured kui ka väiksemad svertpaadisõitjad, samuti sportpurjekatel seilajad ja avamerepurjetajad. Lai valik on ka naiste purjetamisriiete kollektsioonis. Lisaks leiab Roosteri valikust hulga pisidetaile ja otsasid svertpurjeka täiustamiseks. Jõudsalt on laienemas ka vabaajariiete sortiment.
 

Tootevalik

Tootevalikuga tutvumiseks liigu edasi Rooster Sailing e-poe lehele.
Meil on selga proovimiseks ja käega katsumiseks väike valik tooteid ka kohapeal Pirita kontoris olemas. Huvi korral võtke ühendust, lepime sobiva aja kokku ja saate kaupa vaatama tulla.

Tutvu kohapealse kaubavalikuga siin

 

Tellimine

Suurema koguse Rooster toodete ja tarvikute tellimisel pakume ka hinnasoodustust e-poe lehel nähtavatest hindadest.
Tellimiseks edasta soovitud kaupade nimetused, suurused ja värvused meile e-posti aadressile info@rssailors.ee. Seejärel väljastame teile koos soodustusega pakkumise, mille kinnitamisel väljastame kauba eest arve. Sellest tuleb tellimuse kinnitamiseks tasuda ettemaksuna 50% arve summast.
Kaubale saab ise järele tulla RS Sailors kontorisse Piritale, Masti tn. 17.
Lisatasu eest saadame Eesti piires kaubad soovitud pakiautomaati.
 RS Sailors
X